| anonim_4396 a întrebat:

As avea si eu o intrebare.Credeti in horoscop? Mai exact intre compatibilitatile dintre zodii? Ex:balanta-pesti [funda puppy dog eyes]

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Nu cred in horoscop dar imi place sa-l citesc si sa ma amuz pe seama lui.Nici in compatibilitatile dintre zodii nu cred.Am vazut aici,pe TPU,multe intrebari de genul "Imi place de un tip el e leu eu sunt balanta ne potrivim funda plzz;;) " si chestia asta ma depaseste.
Ok,ne amuzam cand vedem ca(conform horoscopului) "y" se potriveste cu "x" dar "x" nu se potriveste cu "z" dar de la asta pana la a ajunge sa credem pe bune in chestiile astea si sa le vedem ca pe un criteriu de alegere a partenerului...E penibil,anyway.
Si, daca tu crezi in asa ceva, uite aici un mic articol despre compatibilitatile dintre zodii :
http://www.eastrolog.ro/compatibilitati/

| VanillaCh0c0 a răspuns (pentru Ramonaaaa):

Da,am vazut compatibilitatile de pe acel site! Si am cam strambat din nas, ma inteleg foarte bine cu cele care imi sunt la compatibilitate scazuta.thinking Deaia intrebam puppy dog eyes

| Ramonaaaa a răspuns (pentru VanillaCh0c0):

Mda si sunt multe alte site-uri cu chestii de genul asta rolling on the floor.
De obicei, cei cu care se presupune ca nu ma inteleg imi sunt niste prieteni buni iar cei cu care se presupune ca am o relatie apropiata sunt in competitie ^^.

4 răspunsuri:
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Nu,nu cred nici in horoscop, nici in asa-zisa compatibilitate intre zodii.E doar vrajealaoh go on.

| artseeker a răspuns:

Cred in zodiac happy balanta-pesti? cred ca stii ce vreau sa zicwinking