| Username1234Marius361 a întrebat:

azi fata de care imi place mi-a marturisit ca s-a despartit iubitul ei si ca vrea sa fim un cuplu mi-a spus ca nu trebuie sa raspund imediat si ma lasa sa ma mai gandesc dati-mi sfaturi sa acept sau nu

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde, daca tipul ala se purta urat cu ea, sau necorespunzator, atunci merita sa incerci, daca nu, nu are sens, inseamna ca e una de se plictiseste dupa o luna si simte direct nevoia sa schimbe cu altul.

| OldSoul a răspuns:

Nu stiu ce e cu voi, dar din ce ai spus iti zic sa nu te implici prea mult ca e posibil sa se "combine" cu tine doar sa-l oftice pe fostul.
Deci mare atentie.

| Username1234Marius361 explică:

Nu stiu ce sa spun caci am incercat sa o fac sa ma placa si nu a mers ce s-a schimbat oare ma rog dati doar sfturi sa acept sau nu