| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de o relatie intre o fata de 15 ani si un baiat de 16?

11 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Am o parere buna, mi se pare foarte bine. Iar intr-o relatie nu conteaza chiar atat de mult varsta, conteaza gandirea si sa va intelegeti!
Succes in relatie! Sa o faceti cat mai frumoasa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E fain!
E mai bine ca baiatul sa fie nitel mai mare.
Dar, nu varsta e importanta. Conteaza sa existe comunicare, iubire, respect, intelegere. Restul vin de la sine.

Multa iubire si o zi fainaaaa!

| BlitzLikeXd a răspuns:

Este bine doar trebuie intelegere si succes si multa iubire si dragoste happy

| MariusGomoi a răspuns:

Nu e nimic anormal, important e sa se inteleaga ei doi

| aimspeşăl a răspuns:

Varsta este ok, oricum nu varsta conteaza dar nici de la 12-13. Ce sa spun daca voi va iubiti de ce nu? Bafta si iubiti.va :*

| anamimanonim a răspuns:

E o relatie normala dintre 2 adolescenti.

| Meaningful a răspuns:

Totu bun atata timp cat aveti grija sa nu mergeti spre contact sexual.
Si in cazul in care totusi se intampla ceva ce cu siguranta veti regreta mai tarziu macar sa nu faceti nimic fara protectie.

| JasminNoir a răspuns:

Nimic anormal. Nu e ca si cum ai sta cu unu cu 10 ani mai mare ca tine, deci de ce nu?

| SoreSori a răspuns:

E foarte ok, oricum nu varstae cel mai important aspect, atata timp cat va iubiti este forte bine.

| DifferentBoy a răspuns:

Eu zic ca este ok. In plus varsta nu conteaza, ceea ce conteaza este sa iubesti persoana respectiva!

| sakura1234 a răspuns:

Este ok..nu este foarte mare baiatu dar ai grjia sa nu ajunga cu timpu sa-ti ceara sa faci unele lucruri pe care mai tarziu sa le regreti te pup