| Any_2443 a întrebat:

Ce parere aveti despre o relatie dintre o fata de 15 ani si un baiat de 27

17 răspunsuri:
| Marynna a răspuns:

Eu cred ca acel baiat nu simte nimic pentru acea fata, si ca vrea doar sa se culce cu ea, si dupa aceea, gata, alta.

P. S:daca tu esti acea fata, te-as sfatui sa te desparti de el

| GyeBaek a răspuns:

Dragostea nu are varsta dar problema e ca baiatu de 27 de ani sa-si bata joc de ea.

| Miauti a răspuns:

Ce spun omenii pe aici... e la fel ca irinel si monica columbeanul, sau dragoste intre un pedofil si o minora.

Diferenta e mult prea mare.

@lomna2010 Nu cred ca te pricepi la problemele astea. Daca vine acum una de 13 ani si sa zica face sex cu unul de 50 de ani

| Adyr0 a răspuns:

Hhheeeellll noooo!

| Anileda a răspuns:

Nu stiu, cam mare diferenta, mai ales ca e minora, poate sa isi bata joc de ea.

| bOse a răspuns:

Asta nu e relatie.

| Any_2443 explică:

O prietena de-a mea "este" cu un baiat de 27 si mie mi se pare ca este prea exagerat...am vrut sa vad si ce pareri au altii.Multumesc pentru raspunsuri

| ladygaga a răspuns:

Pana si tu razi laughing

| SweetGirl_9181 a răspuns:

Dragostea nu are varsta draga mea! insa s'ar putea ca acel baiat sa nu faca altceva decat sa isi bata joc d tine! Deci nu te lasa asa usor.sau ma rog.nu stiu daca tu sau prietena ta! oriqm fii tare! daca e un baiat decent, educat si nu cu gandul la alte prostii poti ramanae cu el! succes prima miscare gresita nu mai sta cu el! bafta te pup:*funda?

| Anonim_5618 a răspuns:

Pfffff I don't want to see

varsta maxima la mine e de 19 ani.

am 15 ani

dar 27? hai ca merg de mana pe strada cu tata laughing)

| Julian1stb a răspuns:

E o diferenta destul de mare laughing Depinde si ce fel de relatie, dar una mai discreta cred ca ar merge tongue Inteleg de aici ca tu ai 15 ani tongue

| Liniuta_3048 a răspuns:

La 27 de ani nu este chiar"un baiat".
Eu am 14 ani si fratele meu 28straight face Mi se pare o diferenta destul de mare.cred ca ar trebui sa vezi daca el vrea numai sex, cum se spune dragostea nu are varsta, dar eu sunt scepticastraight face

| Vadik a răspuns:

As zice ca fetei ii trebu minte! (multa)

| alexiaaaa a răspuns:

Exact dragostea nu are varsta. daca va iubiti cu adevarat merita tot:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu il iubesti cu adevarat, si el la fel, totul o as fie bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e ok daca relatia e de o noapte si fata e prostituataoh go on

| sanzi a răspuns:

Nu am o parere personala`dar cum se zice`Dragostea nu are varsta.