| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti dintre o relatie dintre o fata de 14 ani si un baiat de 17?

17 răspunsuri:
| daii a răspuns:

E numai bine! atata timp cat va iubiti si respectati este bine.

by daiiwinking

| Ana-Maria94 a răspuns:

Si eu sunt intr-o asfel de situatie, daca exista semtimente, incredere reciproca, etc e ok.

| StilSanatos a răspuns:

Dragoste nu are varste, uite eu am 18 si prietenul meu are 25, care e problema? il iubesc, ma iubeste. iubiti-va mult, si cei care va barfesc pentru asta inseamna ca sunt invidiosi pentru ca va iubiti, fruntea sus in fata lor si daca nu ler place sa nu se uite

| miauu a răspuns:

In dragoste si in razboi totul e permis

| SweethearT a răspuns:

Eu nu comentez nimic, iubirea nu are varsta laughing
Dar sincer eu nu as fi cu unu asa mare, si eu am 14tongue cu an mai mare is cei mai ok laughing proprie experienta

| Allegria a răspuns:

Super tare!

| dya_4589 a răspuns:

Nu mi se pare o diferenta mare. Mi se pare chiar una "buna", baiatul trebuie sa fie mai mare decat fata (pentru ca ei se maturizeaza mai greu). Acum insa el are si alte asteptari, dar asta depinde mai mult de tine, nu te lasa usor daca cu esti 100% sigura.

| zumba zumba a răspuns:

Iubirea nu are varsta (irinel si monica columbeanu)

| mihaeelaa a răspuns:

Poti sa zici ca esti norocoasa pentru ca baiatu e mai matur.si stie sa te inteleaga sa te respecte si cel mai important sa te iubeasca

| denisaalexandru01 a răspuns:

Iubirea nu are varsta!

| Bybyloy[:x] a răspuns:

Eu zic ca nu conteaza varsta(Bine de acum sa nu fie chiar exagerat diferenta dintre voi)... Dar e bine! Bafta!

| diana_4296 a răspuns:

Daca va iubiti chiar nu conteaza ca el are 17 si u 14 si oricum diferenta nu e foarte marebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt Pro. doar am trecut si eu prin asta de maxim 5 ori tongue.
Daca exista sentimentele si respectu chiar sunt PRO!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da oare ce zici de mine 15 ani si prietenul meu 21 ani?worried Nu e mare diferenta :-s...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubiti-va mult!

| alin_5728 a răspuns:

NU are nimic.
Intre irinel si monica columbeanu sunt 30 de ani

| buna si nebuna a răspuns:

In ziua de azi se poarta.si eu am 14 si sunt cu un baiat de 19.si ne inelegem super bine. oricum cat ar fi de mare nu trebuie sa te intereseze varsta daca tine la tine si tu la el, dar ai grija ca nu toti sunt l fel

te pup!