| FominTatiana19 a întrebat:

Dragi prieteni imiplace de un baiat, si vreau sa-i scriu dar nu stiu cum sa incep. Ar fi banal sa scriu "Buna, Ce faci?" pentru ca nu ne cunoastem. Ce sa-i scriu?

Răspuns Câştigător
| MidnightR a răspuns:

Daca mergi dupa principiu asta, mai bine nu ii mai scrii nimic.
Ia-l direct:"Buna, ce faci.Te gasesc oarecum interesant si am o oarecare atractie fata de tine.Ai fi de acord sa ne cunoastem mai bine?"

| FominTatiana19 explică (pentru MidnightR):

Multumesc de raspuns. Insa daca va fi de acord sa ne cunoatem mai bine, iarasi nu am idee cum sa incep ca sa ne cunoastem.

2 răspunsuri:
| FominTatiana19 explică:

Multumesc de raspuns. Insa daca este de acord sa ne cunoatem mai bine, cum sa incep ca sa ne cunoastem?