| anonim_4396 a întrebat:

este 21:13 si eu trebuie sa invat foarte bine la istorie pentru maine, problema e ca mi-e somn. de duminica trecuta n-am dormit mai mult de 8 ore. ce pot face sa ma reinvigorez?

6 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Bea o cafea.

| aXy99 a răspuns:

8 ore e chiar bine, eu n-am dormit mai mult de 5 ore de cateva saptamani...

| WaterDrop a răspuns:

Sa dormi 7 ore.

| anonim_4396 explică (pentru WaterDrop):

Eu trebuie sa ma prezint maine la 8 cu lectia invatata.

| WaterDrop a răspuns (pentru anonim_4396):

Trebuie sa te prezinti maine, dar nu mentioneaza nimeni unde.Te poti prezenta si data viitoare cu siguranta, si pana atunci vei invata lectia aia ca pe tatal nostru.

| Steam321 a răspuns:

Culcate si invata maine dar cati ani ai? Esti la facultate