| AnneSweet a întrebat:

la mine in clasa cele mai bune prietene suntem trei fete iar eu ma simt prost ca sunt cea mai scunda din clasa chiar daca port pantofi cu toc si platforma tot sunt scunda cryingadica ma inbarc mai mereu la fel roz cu negru nu preaimi schimb hainele si prietenele mele mereu ...nu ca nu am dar nu prea imi plac toate hainele mele sunt roz cu negru sau alt ar trebui sa ma schim in fiecere zi?

Răspuns Câştigător
| Elvina a răspuns:

Ia-ti haine de toate culorile. Ar trebui sa fii fericita ca esti mica. Cine mai e ca tine? Nu-ti deforma picioarele. 6 ore pe tocuri e greu. Ia-ti papuci fara toc si fii relaxata. Bafta!