| anonim_4396 a întrebat:

am o problema si as vrea sa ma ajutati... ce as putea sa fac sa nu imi fie rusine cu hainele sau cu pantofii(cu toc) care ii port? mereu cand se uita toti la mine ma rusinez si ma simt prost. P. S.: hainele mele nu sunt murdare sau vechi si rupte.sunt haine obisnuite si decente. ajutati-ma plzz.multumesc :*

Răspuns Câştigător
| PatyKan a răspuns:

Probabil ca esti putin timida si nu iti place sa fii in mijlocul atentiei. Incearca sa treci peste timiditate, rusine si sa ai mai multa incredere in tine. Nu ai de ce sa te simti prost fiindca chiar tu ai zis ca hainele tale sunt decente si obisnuite. Succes!

3 răspunsuri:
| BonneLess a răspuns:

Poi asa e firea ta mai rusinoasa poate?! Da` cati ani ai?hee hee

| Americana a răspuns:

Stai linistita, mergi mereu cu capul sus.Intotdeauna vor exista priviri de admiratie si mai ales de invidie.Pentru ca, prin hainele pe care le porti starnesti uneori invidia in celelalte fete care poate, nu isi permit sa aiba pantofi cu toc de exemplu.
Ai incredere in tine si nu da atentie celor din jur!

| express11 a răspuns:

Daca se uita inseamna ca arati bine!