| Sebi9789 a întrebat:

Mie imi place de o fata de la mine din clasa si nu am curajul sa ii spun. Pur si simplu cred ca o sa o dau in bara si o sa ma creada un ratat. Sfaturi?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai daca pleci cu premisa asta poti sa fii sigur ca asa o sa te si considere.

| Andreeush a răspuns:

De ce sa nu ai curajul sa ii spui? Nu rezolvi nimic daca gandesti asa.
Incearca sa vorbesti cu ea, sa petreci mai mult timp cu ea, vezi poate aveti lucruri in comun.
Spune-i ce simti.

| Plato a răspuns:

E complicat cu astea din clasa. Ce varsta aveti? Te rog, daca ai sub 17 nu imi raspunde, mai bine sa nu stiu, ca suntem in post si n-am chef de pacate.