| Enea_Andrei_1999 a întrebat:

Mie imi place de o fata de varsta mea (13 ani ) O cunosc de 2 ani, este in aceeasi clasa cu mine, in ultima vreme mi-a dat multe semne, dar nu stiu daca chiar ma place
Ce pot sa fac sa o cuceresc?
dau COROANA

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca iti lipseste indrazneala si nu ai suficient tupeu, curaj, incat sa ii spui in mod direct face2face care sunt sentimentele tale fata de ea, ai putea folosi un mijloc de comunicare sau de socializare, prin intermediul careia sa-i aduci la cunostinta dorinta ta de a deveni cel putin buni prieteni. In functie de raspunsul primit iti vei da seama daca si sentimentele ei sunt de aceeasi natura si ati putea deveni buni prieteni in prima faza de relatie. Procedand astfel nu ai avea nevoie de "curajul" care nu te caracterizeaza. Incearca deoarece nu ai nimic de pierdut, poti doar castiga. Succes!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ii daruiesti o papusa si gata.Treaba este ca si facuta.

| R0R0 a răspuns (pentru darrio2007):

Nu mai pot de râs rolling on the floor))

| WaterDrop a răspuns:

Comporta`te natural si spune`i ca o placi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cucereste-o peste 3-4 ani laughing

| ALittleDeath a răspuns:

Ce fel de semne? Daca e vorba de degetul mediu, nu e de bine ^^