| Mikaaa30 a întrebat:

Vreau sa intreb... este un baiat de care imi place si el la inceput cand avea prietena ma simpatiza pana in momentul in care i-am spus ca il plac [ greseala vietii mele ], apoi nu a mai vb cu mine si m-a ignorat tot timpul... am suferit mult si inca sufar si inca sunt nebuna dupa el, dar el nici nu stie ca exist si ma doare tare. Ce pot sa fac ca sa-l recastig iar?

3 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Mikaaa30...ti-as putea da cateva sfaturi, dar daca el nu te place, dragoste cu sila nu se poatewinking. Intreaba-l cinstit daca vrea sa fiti impreunathinking Ar putea da roade...sau ar putea fi a doua cea mai mare greseala a vietii tale.

Oricum mie mi-ar da de gandit un baiat care are prietena si simpatizeaza alta fata. Poate daca va fi cu tine va simpatiza de asemenea alta fatathinking Orice e posibil

| Park1Suin a răspuns:

Intreaba-l direct daca vrea sa fie cu tine. Daca nu, atunci incearca sa-l uiti, baieti mai sunt.winking

| Mikaaa30 explică:

+ acum nu mai are prietena... s-au despartit