| Xdreaper21 a întrebat:

Hey TPU!
Vreau sa stiu daca programul care mi l-am facut e bun doar pentru mentinere in forma
Alerg timp de 2 ore iar la sfarsit fac alergare de viteza un dus si un intors
200 de flotari cu bataie(la 50 fac o pauza de 1 min)
400 abdomene( la cate 50 fac pauza 10 sec)
200 genoflexiuni (la cate 25 fac pauza 5 secunde doar pentru ca le fac imediat dupa ce alerg ca altfel as face la cate 50 5 sec)
Stiu ma fortez foarte mult dar nu am cum sa ies afara ca pe moment sunt plecat si nu stiu locurile
Cand plec e sa vizitez cu iubita
Inainte jucam cu ziua basket si era cam echivalentu la ce fac acum
Cel mai bun raspuns are funda

2 răspunsuri:
| Ciprian0106 a răspuns:

Hmmm...pare destul de decent, dar eu intai as face alergarea de viteza si dupa alergarea normala, pentru ca la alergarea usoara o sa te mai odihnesti

| Xdreaper21 explică (pentru Ciprian0106):

Pai special fac la sfarsit si de fiecare data ma cronometrez sa vad daca fac un timp mai bun