| ღDiissyღ a întrebat:

Hey! Va rog ajutati-ma! Este vorba de un baiat... Intr-o zi, la scoala mai multi colegi si-au uitat manualele (inclusiv eu). Profesorul a spus ca cei care nu au cartile laei au un 4, iar atunci Andrei (respectivul baiat) mi-a dat mie manualul lui. Ce a fost mai ciudat a fost ca in manual la lectia de zi era un biletel pe care scria "Sper sa intelegi gestul meu, Andrei". Cand l-am intrebat in pauza a spus ca voi intelege eu. Iar astazi a zis ca imi v-a explica totul maine, la ziua unei colege cand vom fi singuri. Ceea ce nu inteleg este de ce a luat un 4 in locul meu cand inainte nici nu stia ca exist, iar de ce tocmai mie mi-a dat manualul cand si alti colegi erau in situatia asta, inclusiv iubita lui. Imi exlica si mie cineva ce se intampla?

13 răspunsuri:
| CrazyGirl2 a răspuns:

Te place.nu e evident?thinking

| ღDiissyღ explică (pentru CrazyGirl2):

Nu stiu ce sa zic... adica 1. el e impreuna cu o alta colega iar 2. pana acum nici nu stia ca exist sau ca sunt colega lui

| CrazyGirl2 a răspuns (pentru ღDiissyღ):

Poate ca si-a dat seama ce fel de persoana esti, te place, si vrea sa se desparta de aia, pentru itne, da nu stie cum happy

| Vvistula a răspuns:

Da si eu vreaus a aflu care a fost motivul chiar daca pare evident, cine ar lua un 4 de fraier a fost ceva doar pentru a-ti atrage atentia oricum cred ca si tua i ghicit deja care a fost motivul dar oricum sa ne spui.

| alisuca2000 a răspuns:

O intrebare care e media ta pe anul trecut?, dar a lui?
daca a ta este mai mare(9.9 ) s-ar fi gandit poate sa nu-ti strice media, sau asa ceva.
ori cum vei afla maine, dar pot sa te rog ceva? sa imi spui si mie (daca nu e vreun secret la mijloc) ce se intampla ca mor de curiozitate.

| ღDiissyღ explică (pentru alisuca2000):

Nu am avut medie mai mare ca el...
o sa iti spun cand vin de la ziua colegei mele ca si eu mor de curiozitate laughing

| alisuca2000 a răspuns (pentru ღDiissyღ):

Merci

| alisuca2000 a răspuns (pentru ღDiissyღ):

HEY! ne mai spui ce s-a intamplat?

| ღDiissyღ explică (pentru alisuca2000):

Iti trimit mesaj

| alisuca2000 a răspuns (pentru ღDiissyღ):

Ok.
multumesc

| Metea_Casian_1994 a răspuns:

Probabil e un baiat care a observat(intr-o pauza,in ora de curs...)ca esti prietenos, corect, inteligent sau orice alta calitate, vrand sa devina prieten cu tine. Dupa cum e si proverbul:,, Prietenul la nevoie se cunoaste'' a decis sa plateasca cu un 4 ca s-ati atraga atentia asupra subiectuui(in siuatia voastra prietenia). Incearca sa-l rasplatesti inapoi cu un favor care sigur l-ar face fericit si v-ati imprieteni.

| alisuca2000 a răspuns (pentru Metea_Casian_1994):

Dar e fata nu baiat. sieu credeam asta la inceputdar apoi mi-am dat seama

| Metea_Casian_1994 a răspuns (pentru Metea_Casian_1994):

In fine,, Daca taceam filozof ramaneam''.Sa ne spui ca suntem curiosi.