| blackboss a întrebat:

Heyyy! Salll as vrea sa slabesc.dar nu prin diete ci prin exercitii fizice.imi dati si mie cateva va rog.dar fara alergari. vreau exercitii de genu : genoflexiuni, sarituri ca mingea.etc.dar sa imi spuneti si cate sa fac.si cu cat le maresc de la o zi la alta P.S.Sunt baiat

5 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Diana nu are nici o treabastraight face
Faci 5 serii de flotari, daca esti incepator faci cate poti. incepi cu 5-10 si in fiecare saptamana maresti cu 5
5 serii de genoflexiuni la fel cate poti
scrie pe google programul 8 min de abdomene, dai burta jos rapid
si daca ai ganthere:faci 5 serii la biceps cate poti(sa aiba 4-6 kilograme daca esti incepator)
chiar daca mananci vei fi musculos si vei arata bine. Succes!

| Prafdesteleinculori a răspuns:

Pai: 1. Dieta este prima ta cale de a slabi pentru ca degeaba faci miscare si astea daca tot bagi in tine dulciuri meue. 2. poti da turede stadion 2 pentru primele3 zile si maresti cu 2 in plus timp de2saptamani, 3. fapt inceput 30 genoflexiuni dupa marestele cu 10 timp de o saptamana, jumatate de ora max o ora alearga joaca fotbal fa cevaa Funda?

| lore01 a răspuns (pentru Prafdesteleinculori):

Dieta si infometarea cea mai proasta alegere!

| Prafdesteleinculori a răspuns (pentru lore01):

Nu-i adevarat pentru ca degeaba faci exerciti daca bagi in tine angro aproape mereu pentru ca scazi si dupa iar pui.

| lore01 a răspuns:

Nu manaca dupa ora 7 ...maxim 8! Inainte de fiecare masa sau gustare bea un pahar de apa ´(iti umple stomacul si mananci mai putin˝) mananca ori de cate ori iti e foamee. dar manaca putin! pe langa acestea incearca sa faci ce te-a indrumat sergiuboss11 Mult succes:*! NU UITA FARA DIETE SAU INFOMETARII!