| blackboss a întrebat:

Heyyy! Salll as vrea sa slabesc.dar nu prin diete ci prin exercitii fizice.imi dati si mie cateva va rog.dar fara alergari. vreau exercitii de genu : genoflexiuni, sarituri ca mingea.etc.dar sa imi spuneti si cate sa fac.si cu cat le maresc de la o zi la alta P.S.Sunt baiat ..scz gategoria... urgent!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Alexandru_Cornaci_1989 a răspuns:

Alergi alergi si iar alergi!

| nicolaiebalaie a răspuns:

Tu aicea ne-ai rugat sa iti spunem niste exerciti prin care sa scapi de surplulul de greutate, iar tu ai eliminat din start cele mai epiciente metode de a scadea in greutate.