| annabountii99 a întrebat:

Hi..cine ma poate ajuta cu un sfat bun happy. Imi place de un baiat

Răspuns Câştigător
| Aleqa a răspuns:

Saluta-l si tu, spune-i ca il atragi chiar daca este mai mic, ca iubirea nu are varsta si ca ai vrea sa incepeti sa va cunoasteti!

12 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Spune-i in fata, sa nu iti fie rusine sa-i recunosti. Daca nu te place treci peste, si daca te place intai incearca sa-l cunosti mai bine! Dupa esti libera sa fii cu el.
Bafta.

| annabountii99 explică:

Eu am scris mai mult insa nu mi-a aparut tot.intreaga poaveste e asta

e cu 1 an sau 2 mai mic ca mine, nu stiu sigur (eu sunt pe a 7a si el pe a5a) dar nu pare asa mic...e foarte simpatic dar eu sunt timida si am avut ocazia sa-l cunosc dar am ratat-o pentru ca mi era rusine..cum sa fac sa l cunosc.prietena mea cea mai buna s-a imprietenit cu el si se saluta.l-as saluta si eu dar nu prea am curaj.ce sa fac? promit ca daca imi raspundeti si la asta va dau FUNDA happy

| annabountii99 explică (pentru Aleqa):

happy multumesc tuturor m-ati ajutat ff mult happy va tin la curent pe luni sa vedeti ce am facut laughing
Turqoisse mersi happy

| Aleqa a răspuns (pentru annabountii99):

Astept sa vad ce ai facut :*.

| annabountii99 explică (pentru Aleqa):

Ok.ar pana acum am mai facut ceva laughing i-am dat cerere pe facebook si mi-a acceptat-o happy si sunt super incantata (marog a iesit imediat.dar m-am uitat la poze si are o familie super si un fratior mai mic

| Aleqa a răspuns (pentru annabountii99):

Sper sa iti mearga bine cu el :*

| annabountii99 explică (pentru Aleqa):

Mersi.si eu sper happy

| vaniusamd99 a răspuns (pentru annabountii99):

Nu fi timida, iaţi inima in dinţi si şi spune-i! Dar daca it este frica si esti prea timida scrie-i pe o reţea de socializare... Şi o sa vezi ca o sa funcţioneze!

| annabountii99 explică (pentru vaniusamd99):

Mersii mult happy

| Aleqa a răspuns (pentru annabountii99):

Saluta-l si tu, spune-i ca il atragi chiar daca este mai mic, ca iubirea nu are varsta si ca ai vrea sa incepeti sa va cunoasteti!

| annabountii99 explică:

Esti penibil/a. daca am zis adevarul despre intrebarea ta stupida, ce ai marturisit singur/a ca e o gluma nu inseamna ca trebuie sa te razbuni ca un copil, ce probabil ca esti..si
PS. nu cred sa ma fi vazut, din cate imi amintesc laughing OK? tongue

| Alexici a răspuns:

Sigur, cu ce te pot ajuta? xD

| andutzabunutza a răspuns:

Ooo! Ce frumos! Eu consider ca trebuie sa ii spui pe fata "Te plac! Tu ma placi?"(FUNDA)