| τττ a întrebat:

Imi dati si mie niste statusuri de dragoste sau cupluri? Dar mai rare,nu prea stiute! De preferinta, artistice!
FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Alice_1004 a răspuns:

O dragoste apusa e ca un vulcan, niciodata nu poti zice ca a trecut pericolul de a izbucni din nou. Ăsta-i frumos. Dar nu e stare, e citat, dar cred că e frumos să pui citate la stare. UIte multe citate despre dragoste, alege-l pe cel care-ţi place.http://citate.unica.ro/2008/03/14/citate-de-dragoste/
P.s. Uite încă una fromoasă tot de pe site: Iubirea e arhitectul universului. Sper că te-am ajutat :* Fundiţa?

3 răspunsuri:
| magdaliciii a răspuns:

Buna. http://www.statusuri.ro/statusuri-de-dragoste.html sper ca ti-a fost de folos.o zi buna;)

| enilor a răspuns:

S-ar putea sa fiu prea lung, dar este frumoss...Cand voi inchide ochii pentru totdeauna, tu sa-mi pecetluiesti buzele cu un sarut pentru a le incalzi, iar picioarele sa mi le acoperi cu petale albe de trandafiri si in par sa-mi prinzi trandafirul rosu al iubirii eterne ce va lumina chipul meu invaluit de tristetea mortii. Iar de vei zari o lacrima ce se va scurge pe obrazul meu palid sa stii ca e de ramas bun. Si cand pamantul imi va acoperi trupul care candva tu l-ai atins, sa-ti amintesti ca te-am iubit dintotdeauna sincer si acea iubire nu s-a stins, dar sa nu plangi ca eu voi fi mereu cu tine, chiar daca numai in vise. Iar pe mormantul meu, din florile ce mi le-ai adus sa scrii cuvantul \"FERICIRE\" caci am simtit-o datorita tie si sa nu uiti ca te iubesc chiar daca nu mai sunt!