| Cineva. a întrebat:

Imi place de un baiat... dar imi spune ca nu poate fi cu mine, deoarece sunt prea micasad ce sa fac?straight face il adorstraight face

4 răspunsuri:
| Alina a răspuns:

Mai bine iti vezi de viata ta daca el te considera prea mica pentru el.Degeaba ti-ai pierde timpul cu el.Si chiar daca aib incepe o relatie, el tot nu va vedea in tine ceva serios.

| ☁miss εïзutterfly☂ a răspuns:

Ar fi de folos sa spui cati ani ai tu si cati are el, ca sa vedem si noi daca e absurd cum se comporta cu tine big grin

| Cineva. explică:

Pai.lui i`a placut de mine.sh m`a intrebat daca vreau sa fiu cu el.sh i-am spus ca nu am chef de glume sh am plecat...sh dupa mi-am dat seama ca nu glumeste...sh acum e mai mult suparat pentru ce zice lumea.adica.ca ii e frica sa nu i se spuna pedofil chatterbox desi am fost cu altii mai mari ca el.pai eu am 14 sh pe 17 oh go on vad ca in ultimul timp mi-a dat cateva invitatii in orasthinking

| Cineva. explică:

Sutnem prieteni.chiar prieteni buni [pot spune] dar eu vreau mai mult decat o relatie de prietenieblushing dar nu stiu ce vrea el.sad