| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat, problema e ca nu prea stiu daca simte ceva pentru mine, la scoala nu ne intalnim prea des, si atunci cand ne vedem ori eu sunt cu prietenele ori el cu prietenii deci nu prea putem sa aratam nimichappy a, si el sta in aceeasi zona cu mine, noi am mai vorbit asa pe facebook, dar cand i-am cerut id`ul nu mi l-a datstraight face Cum as putea sa ma fac cat de cat placuta lui...credeti ca e vreo sansa sa ma placa catusi de putin? Dau funda pentru cel mai bun raspuns...

Răspuns Câştigător
| DeeaBlondiii a răspuns:

Trebuie sa-ti faci curaj intr-o zi sa vorbesti cu el despre chestia aasta.Si mie mi s-a intamplat si a mers. Poti sa-l intrebi daca ai vreo sansa la el si daca da bine daca nu nu o sa-l mai cauti si gataoh go on.si poate o sa realizeze ca te place:*

1 răspuns:
| Georgii53 a răspuns:

Incercii si tu sa te bagi in seama cu el`, dar nu sa devii obsedata si sa-l sufoci`hee heeGasesti subiecte comune despre care sa vorbiti...Incerci sa-i atragi atentia,poate prin stilul de imbracamite, dar cel mai mult conteaza ca sa-l faci sa te placa pentru cea ce esti`batting eyelashesDaca nu reusesti in nici un fel, inseamna ca nu e pentru tine si te resemnezi si cauti altu`batting eyelashes