| anonim_4396 a întrebat:

Imi recomandati decolorarea parului facial? Daca da, atunci imi puteti spune si un decolorant? Precizez ca nu am gasit raspunsul dorit pe net.

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Daca esti fata, mai bine mergi la epilat cu laser. Pretul e mare, dar scapi de un lucru care nu da bine la fete.

| neanderthalfararusine a răspuns (pentru SkyPilot):

Bine, practic nu-i mustata. laughing E puf din ala pe care il are toata lumea, insa la mine se observa fiindca sunt bruneta.

| SkyPilot a răspuns (pentru neanderthalfararusine):

Se va vedea orice ii faci. Se vede in lumina din profil. Eu sunt baiat si observ intotdeauna lucrurile astea happy