| anonim_4396 a întrebat:

In ce tara ati emigra? De ce?

19 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

America.
-Love guns.
-Legile sunt mai bune si parca sunt facute de oameni normali la cap.

| wforweirdo a răspuns:

Norvegia,ca asa imi place mie sa zac in depresie.

| euuuy a răspuns:

America pentru ca oamenii care traiesc acolo mi se par interesanti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S.U.A./Regatul Unit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu bune, cu rele, prefer sa traiesc in Romania, sunt mandru de tara mea si de faptele stramosilor mei pentru a o proteja. Uite cum au aparat romanii invazia de turci care ar fi putut intra in Europa, si uite cum ne multumesc europenii astia infecti in Bruxelles.
Daca as fi sa emigrez as emigra in una din tarile nordice, Norvegia, Suedia sau ce mai e pe acolo. De ce? Prefer frigul.

| PreaTareღ a răspuns:

Intrebarea această se afla in "Oracolul TPU" eu nu voi emigra,
Dar dacă ar fi,
Cred că ar fi Grecia,
Motive : Intemeiate,
Am vizitat-o,
no talking Dar nu zic motivu
Nu, nu
Dar iti zic in schimb la funda puppy dog eyes
laughing

| anonim_4396 explică (pentru PreaTareღ):

Ce faci cu funda aia? Ca nu pricep.

| PreaTareღ a răspuns (pentru anonim_4396):

M'o fac premiu rolling on the floor
Asa imi place,
Vreau funde pentru ca "Premiile sunt viata mea"
Daca poti te rog [:] tongue

| anonim_4396 explică (pentru PreaTareღ):

Premiile virtuale? Iti tin de cald/foame/sete? Din nou, nu pricep.

| PreaTareღ a răspuns (pentru anonim_4396):

[Nu pricep, Ce te bagi tu ca aricu in treburile oamenilor]

| anonim_4396 explică (pentru PreaTareღ):

De ce cersesti? Daca ai raspunsuri bune primesti oricum funde, nu trebuie sa te milogesti. Vii cu mila la mine si ma intrebi de ce ma bag? laughing Mi se pare perfect normal sa te intreb DE CE FACI ASTA, pentru ca eu una nu inteleg gandirea voastra.

| PreaTareღ a răspuns (pentru anonim_4396):

Auzi ia pleaca de aici ca iei ignore.,

| anonim_4396 explică (pentru PreaTareღ):

E intrebarea mea, unde sa plec? laughing Si de ce sa iau ignore? N-ai argumente?

| anonim_4396 explică (pentru PreaTareღ):

Hai sa-ti zic ceva:
1. Esti penibil, dar probabil nimeni nu are tupeu sa-ti zica asta pentru ca nu vor sa raneasca un copil de 10 ani.
2. Scrisul tau e enervant, mai lucreaza.
3. Dai raspunsuri proaste si total pe langa subiect, dar cersesti funde.
4. Fundele NU VALOREAZA absolut nimic daca le-ai luat pe cerseala si nu pe merit.
5. De ce nu iti gasesti tu o ocupatie demna de un copil de 10 ani?

| Roxxxxi a răspuns:

America.Datorita niveluli de trai.

| Roxxxxi a răspuns:

America.Datorita nivelului de trai.

| Al3xMicutzu a răspuns:

Germania si cel care a zis Grecia acolo e mai ceva ca in Romaniarolling on the floor)

| anonim_4396 explică (pentru Al3xMicutzu):

Da, e mare criza. Dar in Creta nu se simtehee hee

| TedyMou a răspuns:

Pai eu una as emigra in Regatul Unit sau in Germania deoarece acolo oamenii sunt mult mai civilizati si sunt mai multe sanse sa fac practica intr-un spital bun decat in Romania(vreau sa mentionez ca sunt la facultatea de medicina).