| Angiix3 a întrebat:

In curand o sa am o sora vitrega iar mama mea vitrega ma intrrebat daca vreau sa o ajut cu numele se va neste peste 3 luni asa ca ea a zis sa ii gasesc un nume... Elena adica un nume apoi Elena ea s-a gandit la Catalina Elena dar voi puteti sa imi mai datti variante? Mersii anticipat si dau si

Răspuns Câştigător
| Helper004 a răspuns:

Mie imi place Emma :X. Dar uite si alte variante: Adelina,Adina,Alina,Alexandra,Ecaterina,Eliza,Gabriela,Geanina,Izabella,Janina,Larisa,Laura,Livia,Madalina,Manuela,Mariana,Mimi,Mona,Mihaela,Narcisa,Natalia,Nicoleta,Raluca,Rebeca,Rucsandra,Samanta,Sanda,Sanziana, Sorana, Stella happy.

5 răspunsuri:
| C0rinne a răspuns:

Alessia; x, Alexia, Lorenn, Emma, Luanna.

| aNNoNNiMa a răspuns:

Elena big grin Interesant Nume:X. Si pe mine m-a cheama Elena:X. Elena cornelia big grin. Ar putea merge si Elena Alexandra; X, Gabriela Elena.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce frumoos,o sa ai o surioaraa tongue!
Pai, sa vedem, uite aici cateva exemple :

- Daria Elena
- Bianca Elena
- Maia/Maya Elena
- Olivia Elena
- Malvina Elena
- Rebeca Elena
- Rania Elena

Mie imi place mult Zaira love struck si ar fi foarte frumos Zaira Elena.Chiar superb!
Gandeste-te binehappy,consulta-te cu mama ta vitrega...,si sa-mi trimiti un mesaj sa-mi zici cum e numita :p.

In orice caz,spune NU prenumelor de genul : Andreea,Alina,Mihaela, Gabriela, Ioana. Sunt naspahappy.
Sper ca te-am ajutat cu ceva.happy. See ya!

| Theona11 a răspuns:

Pentru mine, atunci cand o sa fiu mamica o sa aleg Sara Maria eu un nume frumos si se potriveste

| Elena_1844 a răspuns:

Maria Sofia