| anonim_4396 a întrebat:

In martie voi da simulari de bac la mate si romana, eu fiind clasa 11...Problema e ca pana acum nu prea am lucrat variante de bac si nici la ore nu ne uitam pe ele.

Cum sa fac sa ma pregatesc suficient de bine?

Unde gasesc rezolvarile variantelor la romana (in special pentru subiectul 2 dar si celelalte desigur)?

Cat sa lucrez zilnic ca sa apuc sa le fac pe toate si sa mai am si timp de somn,vorbit cu prietenii, de invatat si scris pe parcursul lunii februarie?

PS simularile sunt in prima saptamana a lunii martie... sad

Răspuns Câştigător
| Peaches a răspuns:

Uite, aici ai subiecte de simulare bac si bareme la limba romana an 2013
http://www.gandul.info/......i-10791337

iar aici ai pentru mate
http://www.bacmatematica.ro/

Nu te teme! Daca ai invatat bine pana acum te vei descurca la simulari. Las-o mai moale cu vorbitul cu prietenii, in definitiv si ei trebuie sa se pregateasca.

Succes!

~Roxetta

| anonim_4396 explică (pentru Peaches):

Mersi mult happy

| Peaches a răspuns (pentru anonim_4396):

happy

3 răspunsuri:
| Public22 a răspuns:

Uita-te la profu online, el m-a ajutat sa inteleg mai bine matematica, e garantat. ioan ursu asa il cheama.