| ANONIMAAA37 a întrebat:

Întrebare pentru baieti:

1.Ce va atrage cel mai mult la o fata?

La comportament ma atrage...

La corp ma atrage...

2.Ce nu va place la o fata?

La comportament nu imi place...

La corp nu imi place...

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cea ma atrage sexul e una ceea ce imi place e altceva, imi place o fata care e sincera, serioasa, simtul umorului, legat de fizic nu stiu e ceva involuntar, instant

| RainmakerX a răspuns:

1.Ce va atrage cel mai mult la o fata?

Imi plac persoanele calme, care au pasiuni si care pot sa vorbeasca ore in sir despre acea pasiune.

La o persoana apreciez mult sinceritatea, cat si modul in care ii trateaza pe cei din jur, modul in care vorbeste (comportamentul elegant).

Nu intru in detalii legate de aspect caci ar deveni ciudat. Daca are grija de ea atunci probabil ca este ok.

Imi plac persoanele care pot sa inteleaga anumite idei chiar daca nu sunt de acord cu ele. De exemplu, daca mie nu imi place o anumita bautura (pana la stadiul in care imi face greata) atunci as aprecia daca nici ea nu ar bea asa ceva in prezenta mea.

2.Ce nu va place la o fata?

Nu imi plac fumatorii. Persoanele care injura...
Persoanele care sunt extrem de grase si nu fac nimic pentru a schimba asta... Persoanele care folosesc machiaj excesiv.
Persoanele care se plang non-stop de situatia lor actuala.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La comportament ma atrage indiferenta si caterinca proasta
La corp sunt total indiferent
La o fata nu imi plac fitele si privilegiile inventate peste noapte
La crop nu imi place cand fata are tate de 2x cat capul ei, e ciudat.

| Xdreaper21 a răspuns:

1)La comportament ma atrage daca am nevoie de un minut sau 2 de liniste sa imi acorde, loiala, amuzanta, un pic sarcastica, doar sa se comporte uneori UNEORI ca un copil(daca o face mereu devine enervant), inteligenta, sa faca de mancare daca trebuie(am 19 ani cred ca pot avea pretentia asta de la o fata peste 17 ca oricum nu voi zice e groaznica sau voi da in cap cu farfuria cu ciorba), perversa(putin de tot si doar cu mine), manierata, sincera
La corp ma atrage sa aiba ceva tate si un pic (incepe cu c si se termina in ur)(nu cer tate cat capu si (incepe cu c si se termina in ur) la fel ceva ecceptabil sa nu o fluiere lumea dar sa nu fie nici asfalt de fapt faianta)
2)La comportament nu imi place sa creada ca ea e sefa in relatie, sa nu fie o printesa sclifosita, sa fie prea serioasa sa nu accepte nici macar o gluma inofensiva, sa creada ca i se cuvine tot si toate, sa injure, sa fumeze(chiar daca eu o fac)
La corp nu imi place sa fie scandura asfalta ciment faianta cum vrei sa ii zici, fard din plin naturalete 0, sa nu fie grasa

| Victor453 a răspuns:

1)La comportament ma atrage educatia, cum vorbeste, femenitatea
La corp ma atrage acuratetea
2) La comportament nu imi place daca se compoarta urit cu ceilalti, spune cuvinte urite, curvaritul etc
La corp nu imi place sa fie grasa si scindura, sa fie ok

| GazzaRecordsRo a răspuns:

Sa fie o doamna, punct