| FlorYn_6833 a întrebat:

La ce materii chiuliti cel mai des?

Răspuns Câştigător
| JustMe a răspuns:

@SoRandom21 nu trebuie sa iti para asa rau pentru profesori, o meritaoh go on.
Cat despre chiul... cel mai des de la sport pentru. ca nu merg niciodatalaughing. In rest fizica, franceza, tehno, istorie...

9 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

De la niciuna.Doar eu am de pierdut.Am mers de vreo 2 ori la voley de la tehnologie, dar cu invoirea domnului profesor

| Elena1234456 a răspuns:

Sportul!

| LolaKissTheGirl a răspuns:

De la sport si cateodata religie. Dar mai ales sport. De ce? Pentru ca profa ne pune sa facem tot felul de exercitii, care mi se par fff grele. Iar la religie, da, e prima ora, dar profa nu ne face nimic daca "intarziem".

| Muflă a răspuns:

Fizică... ciudat este că-mi plăcea în generală laughing

| CatalinaC a răspuns:

Logica, fizica, Mate etc laughing. da-ti-i pe branci frateee ca sunteti tineri.nu intreceti masura, dar traiti clipa!

| HeartBeat_5869 a răspuns:

In momentul de fata de la sportlaughing
Anul trecut mai chiuliam si de la mate, istorie, uneori si de la biolaughing dar asta a fost in trecut.Acum m`am pus cu burta pe cartebig grin

| SoRandom21 a răspuns:

Nu am chiulit in viata mea happy
si nici nu am de gand sa fac acest gest lipsit de respect intr-un fel.
Cum te-ai simti sa fii profesorul de la catedra si un copil despre care aveai o parere foarte buna sa nu fie in clasa pentru ca chiuleste?
doar eu as avea de pierdut pentru ca mai apoi pot sa nu mai inteleg nimic din lectii
si daca chiuleste o clasa intreaga, ce te faci? e trist sa fii profesor in Romania sa treci prin asta sad

| XxDyaxX a răspuns:

Cred ca de la sport.laughing)

| FlorYn_6833 explică:

Pai eu la bio pentru ca avem primele ore si mereu ma duc la o pizza cu 1 fata daca am bani big grin dupa aia la franceza pentru ca pur si simplu urasc franceza mai chiulesc si la muzica ocazional fiindca avem o profa batrana si rea care face ca muzica sa fie un chin nu o placere asa cum ar trebui sa fie mai chiulesc si la sport cand stiu ca o sa ne puna domnu sa jucam fotbal pentru ca nu-mi place, la greu la mate (si la algebra si la geometrie) cand am semnaturi de adus / nu imi fac temele pentru ca are o linie groasa de 1 cm si ne da cu ea la palma crying si cam atat tongue