| DWDT a întrebat:

La ce va duce cu gandul cuvantul (tara) "Jamaica"? cel mai bun raspuns are funda happy

Răspuns Câştigător
| DrumAndBasee a răspuns:

Cocktailuri, Bob Marley, Marley Family, insula, apa, weeds, apus, coconuts, umbrele uriase de stuf, terase, party, animalele exotice, chicks, cafea, cascade, ritualuri sacre, canabis, Montego Bay, Kingston big grin

9 răspunsuri:
| KDily a răspuns:

La vaca lu` bunamealaughing..serios..da` nu stiu dcrolling on the floor))

| DWDT explică (pentru KDily):

Cred ca o cheama Joiana laughing

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Muzica raggae,plaja, nuci de cocos, cocktaiuluri, ocean albastru, umbrelute din stuf...

| DWDT explică (pentru ﭿTroubledSoul):

I liike it. dar nut-i dau funda acum. vad ce raspunsuri se mai dauu

| Valentyn22 a răspuns:

La plaja de pe insula, animalele exotice, partyy cam atat o si apusurile de soare.

| DWDT explică (pentru Valentyn22):

Cîh?! ceva mai buun n-ai gasit? adica nah merg si astea dar...

| Valentyn22 a răspuns (pentru DWDT):

Muzica,coktailuri, bob marley.plimbari cu barca pe ocean, femei, cafeaua de acolo, cascade