| Keisha a întrebat:

La filologie intensiv engleza profesorul te ia de la inceput cu materia?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei! Eu sunt intr-a X-a la Filo-intensiv engleza in Iasi si nu trebuie sa-ti faci griji.Nu stiu la ce obiect faci referire, dar banuiesc ca la engleza.Sunt profesori care dau teste si sunt care nu dau.Acum depinde de eihappy La engleza e normal si ar trebui sa te ia de la 0 pentru ca sunt multi care nu au ce cauta la profil.^^ Dar cand vine vorba de Lb.romana, acolo nu mai ai treaba.Scapi fara gramatica si toate operele pe care le vei studia deja ar trebui sa le stii. Good luck! I wish you the best!:*

2 răspunsuri:
| me1oo a răspuns:

Depinde de profesor, de obicei se da un test, daca vede ca cei din clasa sunteti cam paraleli va ia de la inceput

| Keisha explică (pentru me1oo):

Ce contine acel test?