| VanillaJaguar a întrebat:

M-am certat cu cu o fata dintr-o prostie copilareasca si acum ma ignora complet.
As ignora-o si eu dar ar fi foarte inconvenient din moment ce stau cu ea in banca 6 ore pe zi. Cand mi-am cerut scuze ea a spus ca ma iarta dar nu s-a uitat la mine si nici nu s-a oprit din mers si m-a facut sa ma simt aiurea.
Ea a facut gesturi mult mai rele cu mine si nu m-am suparat.
Nu consider ca e drept cum ma trateaza.
Ce sa fac sa ma ierte?

Răspuns Câştigător
| puppetmaster a răspuns:

Nu vreau sa jignesc pe nimeni, dar astea sunt doar fiite de copii rasfatati, eu te-asi sfatuii sa incerci sa te impaci cu ea inca odata si daca reactioneaza tot asa sa te muti in alta banca

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este timpul schimbarii, sa te muti in alta banca.

| danay72 a răspuns:

Daca ti-ai cerut scuze, tu ti-ai facut partea.Comporta-te ca si cum nu s-a intamplat nimic.Pe situl jw.org sectiunea adolescenti poti gasi articole interesante despre prietenii.