| Wizz a întrebat:

M-am indragostit de un personaj dintr-o carte! Ce credeti despre asta?

9 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Ca te tine 2 zile si iti trece?

| inna a răspuns:

Nu suna rau, dar nu e dragoste... Pur si simplu ai gasit intr-un personaj calitatile ce pe care le-ai vrea sa le aiba persoana ideala pentru tine.

| Ryuzaki a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa iesi mai des din casa si eventual sa-ti faci niste prieteni reali.

| forever4you a răspuns:

oh go on O sa-ti treaca cand o sa te indragostesti de cineva real, din viata tawinking

| sceptic a răspuns:

Cred ca esti o persoana sensibila, care se ataseaza usor. Vreau si eu o astfel de persoana langa mine, din moment ce vorbim de dragoste, nu de atractie fizica.
Cel putin asa cred.de ce anume te-ai indragostit? De imaginea sa, sau de caracter?

| Wizz explică:

Um, data fiind media raspunsurilor. ce-as putea zice?laughing da, pai eu nu prea ies din casa, retrasa mai tot timpul, prieteni reali-nu prea. ce-as putea face? Anyway, mersi de sustinere.

| DeEeA_2049 a răspuns:

Ce romantic :X

| Roxanne_4260 a răspuns:

Eh... şi mie mi s-a întâmplat, dar a trecut.
Îţi va trece şi ţie.
E ceva normal, după părerea mea...
Odată şi odată, toată lumea o păţeşte ( adică, cei care mai citesc...)
Despre ce carte e vorba? big grin

| sebilica a răspuns:

Am gasit un site despre iphone apps si vreau sa stiu daca cineva a folosit acest site: http://www.bestappiphone.com