| StefBosss a întrebat:

Ma puteti ajuta? Nu stiu sa sarut si mi-e frica sa nu ma fac de ras fata de prietena mea.

Răspuns Câştigător
| Memo97 a răspuns:

Va atingeti buzele reciproc dupa care deschizi gura, va atingeti limbile, iar apoi ii masezi limba cu limba ta... nimeni nu se naste invatat si nu este nici o jena, dar nu o fa in publicwinking sper ca te-am ajutatwinking

| StefBosss explică (pentru Memo97):

Mai ajutat foarte multhappy

| Memo97 a răspuns (pentru StefBosss):

Cu placerewinking

7 răspunsuri:
| Martina5 a răspuns:

Exerseaza mai intai cu mopul sa nu te faci de ras happy.

| GuUumitza a răspuns:

Si ce vrei sa stii mai exact?laughing Incepe cu sarut stampila (simplu, pupatura), apoi incepi sa mai misti buzele si astea. Nu e nevoie sa ii bagi limba in gura din prima

| Tinușca a răspuns:

Ar trebui ca sarutul sa nu fie fortat. Cel mai bun sarut ar fi unul spontan, neasteptat si nu te teme citi s-au sarutat sunt sigura ca vei reusi si tu.
http://www.acasatv.ro/......cerci.html
http://www.gavagai.ro/53/cum-se-saruta/
Funda?

| Memo97 a răspuns (pentru Tinușca):

Ai spus si tu o prostie sa primesti funda laughing, omu vrea sa stie cum sa sarute si tu ii zici porcarii laughing

| JAIL a răspuns:

Doamee! Pur si simplu o saruti pe buze!