| anonim_4396 a întrebat:

mi-am facut prietena si nu stiu sa sarut, cine ma ajuta?

15 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Un spectacol intreg, intrebarea ta!
Oferte de voluntariat?

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus!
Citeşte şi tu acest articol, poate îţi va fi de folos... http://www.cumsaorice.ro/articol/Relatii/105/Cum-sa-sarut.html
O zi cu zâmbet să ai!

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Vrei sa inveti sa saruti?
Stai sa ma cac si sa ai pe ce exersa.

| Hombre a răspuns:

Ma ofer voluntar, iti ofer curul meu sa faci antrenament. laughing

| ChioruL14 a răspuns (pentru Hombre):

Nuuuuu ca esti paros si mai ai si biluţe

| Hombre a răspuns (pentru ChioruL14):

Mai omule dupa ce ca-l dau gratis sal albesti pupandul il mai vrei si barbierit, ai pretentii ca ăla, "muieti-s pozmagii" laughing

| doc69 a răspuns:

Cel mai bine inveti cu ea. daca incepi de la un simplu sarut cu smechereala pana unde o sa te tina?

| Roo a răspuns:

Hah! m-as oferi eu, dar mi-e lene...

| alina58 a răspuns:

laughing)) o sa vina pe parcurs...sau acum vrei instructiuni in ce unghi sa iti ti limba si cat de des sa o misti?laughing)) nu iti mai fa atatea griji, nimeni nu s-a nascut invat

| luly16 a răspuns:

Uite ce e.si eu am avut problema ASTA acma cateva luni(3)si am cautat pe net informatii am intrebat pe TPU.dar sa-ti spun drept...nu m-au ajutat la nimic, lasate purtat de val.sarut-o norml așa.cu buzele si pe urma vei incerca ceva mai lung... sper ca te am ajtat.la mine a fost simplu,.l-am apucat odata de gat si i-am tras un mozolbig grinbaftă. fundă? dar dac vrei ca tu so saruti privesteo aten in ochi si apropiete de ea. funda? plizz

| Ner0 a răspuns:

Pai,saratul nu se poate explica, adica...pf... trebuie sa te apropii de ea, de buzele ei.
Dupa mine 1 sarut trebuie sa fie facut repede...adica debea sa simtiti dupa o sa vei tu...

| intensivemania a răspuns:

Lasa-te purtat de val. corpul tau va stii sa faca ceea ce a fost programat sa faca genetic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adica sa o sarutam noi? Nici o problema, da-o la proba.Numai bine.

| KeshaTikTok a răspuns:

Da, bafta! Ca o sa ai nevoie

| deea95andreea a răspuns:

hee hee dar cati ani ai? intreaba un amic ff apropiat si care sti ca nu va rade de tine.