| taniushh999 a întrebat:

...Ma sfadesc mereu cu tata m-am saturat el vb necenzurat, ma numeste m-am saturat, nu mai suport..In toata ziua trebuie sa pling din cauza lui..Nustiu ce sa mai fac..sa ma omor.cu dinsu sau sa vb sau nu.((((Nu-i am cui impartasi durerea ..am o piatra pe suflet

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,dar lasa-l in pace, pana la urma tu nu ai nicio forta de convingere in fata unui adult.Conteaza ca tu sa ai un comportament adecvat, si nicidecum sa recurgi la lucruri extreme cum ar fi moartea.Pa-pa!happy

3 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Încearcă să vobeşti cu rudele sau cu prietenii, crede-mă prietenii te vor ajuta cel mai mult să treci peste. Cu tatăl tău ai reuşi să te împrieteneşti vorbind, adică să-i mai ceri sfaturi, să-i spui când ai luat o notă bună la şcoală, să nu stai indiferentă la ceva ce face el. tongue Decât să te plângi, mai bine încerci. tongue happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa te calmezi, daca situatia continua incearca sa vorbesti cu rudele tale, poate te vor ajuta.

| taniushh999 explică:

Multumesc enorm de sustinere si de stafuri:*:*