| elena272 a întrebat:

Ma simt atat de obosita, 7/24 si la scoala si cand ies afara cu prietenii desi dorm suficient, ma simt atat de obosita incat n-am chef nici macar sa vorbesc cu cineva, pur si simplu simt ca as cadea din picioare si nici n am starea necesara. Parca ceva din mine a murit, nu stiu de ce ma simt asa.

7 răspunsuri:
| MAteiLaAjutat a răspuns:

Poate nu ai parte de un somn eficient, poate la scoala te oboseste lucrul, sunt multe lucruri care ar putea duce la aceasta stare.

Răspuns utilizator avertizat