| elena272 a întrebat:

Ma simt atat de obosita, 7/24 si la scoala si cand ies afara cu prietenii desi dorm suficient, ma simt atat de obosita incat n-am chef nici macar sa vorbesc cu cineva, pur si simplu simt ca as cadea din picioare si nici n am starea necesara. Parca ceva din mine a murit, nu stiu de ce ma simt asa.

7 răspunsuri:
| MAteiLaAjutat a răspuns:

Poate nu ai parte de un somn eficient, poate la scoala te oboseste lucrul, sunt multe lucruri care ar putea duce la aceasta stare.

Răspuns utilizator avertizat
| elena272 explică (pentru AnswerAce):

Buna. Mereu la analize imi iesea totul ok, ideea e ca ma simt asa si cand nu fac nimic, imi vine sa dorm toata ziua. Nu stiu, poate totusi am o lipsa de calciu sau de la starea mea spirituala si ideea e ca de multe ori imi simt creierul de multe ori blocat si parca nu mai gandeste, nu mai proceseaza.

Răspuns utilizator avertizat
| elena272 explică (pentru AnswerAce):

Cam cat timp imi poate lua sa revin si mental si spiritual?

Răspuns utilizator avertizat
| StoicAnalysis a răspuns (pentru elena272):

Nu vreau sa-ti stric feng-shu-iul, dar tind sa cred ca userul acesta iti da raspunsuri de pe chatgbt sau alta platforma AI asemanatoare pentru a castiga puncte pe TPU.