| laura3 a întrebat:

Maine este ziua unei prietene bune! :X Si nu stiu cu ce sa ma imbrac`.thinking
Ideei urgent va rogbatting eyelashes
Dau fundita la cea mai frumoasa costumatie!

Răspuns Câştigător
| Nikollee a răspuns:

Fa`ti parul cret si ia`ti o rochie mai deosebita!
sau o rochita scurta si un maieu mai decoltat cu niste pantofi cu toc!
cand te duci la o petrecere trebuie sa stii in ce culori sa te imbraci : rosu, roz, galben.
niciodata negru.
~!

1 răspuns:
| Farcas a răspuns:

Imbraca-te in ce sa te simti tu bine.Eu zic ca blugi cu un top dragut ar merge foarte bine, nu e nevoie sa fi asa extravaganta.Lasati`ti parul desfacut si poti sa pui si putin fard de pleoape, putin rimel si un luciu de buze.
Distractie placuta!