| Alex_6294 a întrebat:

Mi-a crescut nasul mare, si m-am gandit sa-mi fac o operatie de rinoplastie la el peste un an si vreau sa-mi spuneti prin ce metode..sau ce face la el, ca sa-l micsoreze si cam cat costa..cine imi spune, ii dau FUNDA!

16 răspunsuri:
| Vokii a răspuns:

O rinoplastie costa de la 2000 de euro in sus, depinde de operatie si specialist. Poti sa te uiti pe youtube, la diferite operatii. Mie una mi se pare cam dureros.
http://www.rinoplastie.ro/rinoplastie.html

| Alex_6294 explică (pentru Vokii):

Vokii si daca vreau doar sa-mi micsoreze dimensiunea nasului si lungimea, ce face la el?

| Alex_6294 explică (pentru Vokii):

Vokii si eu daca vreau doar sa-mi reduca dimensiunea si lungimea, ce face la el?

| Vokii a răspuns (pentru Alex_6294):

Va face la fel ca in videocliplurile alea.

| Alex_6294 explică (pentru Vokii):

Si daca nu vreau sa-mi indeparteze cocoasa, si doar sa-mi reduca dimensiunea si lungimea, imi va taia sau ceva din el?

| Vokii a răspuns (pentru Alex_6294):

Normal ca va taia. Cum ai vrea sa-ti reduca din dimensiune/lungime daca nu vrei sa taie? In fine, mai bine ai intreba pe cineva care lucreaza in domeniul asta, care sa-ti explice ce va face mai exact.

| Alex_6294 explică (pentru Vokii):

Deci poate sa-mi faca nasu cat de mic vreau, prin taiere?

| Alex_6294 explică (pentru Vokii):

Si cum vreau?

| Vokii a răspuns (pentru Alex_6294):

Depinde si cat de mic vrei. Cati ani ani? Intreb de curiozitate, operatie se va face daca ai peste 18 ani.

| Alex_6294 explică (pentru Vokii):

Da am implinit luna asta, pe 18

| Alex_6294 explică (pentru Vokii):

Si imi face ce vreau la el?

| Vokii a răspuns (pentru Alex_6294):

Nu stiu cate intrebari mai ai, daar da, o sa ti-l faca cum vrei tu, cred.Nu cunosc pe nimeni (personal) care si-a facut operatie din asta. Ti-am spus intreaba pe cineva care e in domeniul asta.

| Alex_6294 explică (pentru Vokii):

Mai vreau sa te intreb ceva, ce id ai de mess, sa te mai intreb cand mai am nevoie de cv.

| Vokii a răspuns (pentru Alex_6294):

Nu mai intru pe mess de mult timp.

| Borcan500 a răspuns:

Stii vorba asta?: nas mare penis mare!happy