| ByaNot4youu a întrebat:

Mi-a intarziat ciclul, de aproximativ 7 zile. Mentionez ca nu am avut nici un contact sexual niciodatahee hee ultima data cand mi-a venit a fost luna trecuta, si prima data acum un an si 4 lunihappy. mersi anticipat:*

Răspuns Câştigător
| EllaLoveChuky a răspuns:

Nu te ingrijora. Menstruatia nu are data fiza, vine la un interval de 28 de zile. Probabil intarzierea se datoreaza unei raceli sau neprotezarii, de exemplu : ai mers desculta pe gresie, ai stat cu fundul pe ciment, etc happy.

5 răspunsuri:
| iulia_7948 a răspuns:

E normal in adolescenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În primii doi ani, din câte știu, încă se reglează. E normal deci să mai întârzie, dar nu ai spus prea multe detalii...

| LuLu1234 a răspuns:

Daca vrei pot sa te ajut am un blog cu sfaturi(destul de nou) si mi-ar placea sa te ajut. lasa comm cu ce ai scris acum si eu iti dau raspunsu. daca mai vrei sau daca nu te supara sa intri pe blogu meu(ca is noua in asa ceva si as vrea sa am mai multi vizitatori si comm-uri si sa ajut lumea) http://vreiunsfat.blogspot.com/ intra si scrie problema ta si eu iti raspund cat pot de repede (in mai putin de o zi)

| ZuZuBah a răspuns:

Poi nu e nici o problema se mai intampla si eu am patit.Dar daca o sa-ti vina din ce in ce mai neregulat ar trebui sa mergi la doctor.

| iryirinuca23 a răspuns:

Stai linistita ca daca nu ai avut contact sexual nu trebuie sa iti faci griji. poate ca este vreo raceala, sau ai fost prea stresata in ultimul timp...