| anonim_4396 a întrebat:

Mi sila si scarba de mine, am inceput din nou. Arat ca naiba, sunt cel mai urat om de pe planeta asta. In curand trebuie sa imi arat fata si mda, arat ca naiba. Ce sa fac? straight face :/ Nu pot sa ma accept asa.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Schimba-ti tunsoarea si apuca-te de sport

| cxvbncfgbsdfgsderfswd a răspuns:

Zici ca esti urat? Cand o sa incerci si tu sa iti faci un selfie in baie ( desigur dooh ) si o sa se crape oglinda, telefonul o sa ti se stinga si nici ca se mai aprinde vreodata si se mai duce si curentul pe toata strada cum mi s-a intamplat mie, atunci sa te plangi bai, pana atunci mai ai de mancat fasole.

| anonim_4396 explică (pentru cxvbncfgbsdfgsderfswd):

Chiar nu ma place camera/oglinda... yack.