| AvalohAlyn a întrebat:

Voua nu? Societatea asta, oamenii, planeta, lumea îmi provoacă repulsie si sila.
Și parca nu îmi găsesc locul pe planeta asta, parca as fi un extraterestru rătăcit pe aici dar nu sunt.
Mi-e scarba de societatea asta, de umanitate si în ce fel au construit oamenii lumea.
Îmi provoacă repulsie, sila.
Acum vorbește frustrarea din mine.Frustrarea ca nu sunt și nu pot fi ca ceilalți tiripleci pardon oameni de pe planeta asta tâmpită.
Cine mai simte ca mine?

Răspuns Câştigător
| Robert160 a răspuns:

Te cam înțeleg. Și eu mă simt prost uneori pentru că lumea asta nu e mai bună, mai evoluată.

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Sentimentele acestea sunt cam puternice, din spectrul negativ.Considerand ca esti blocat aici, poate ar trebui sa iti schimbi perspectiva si sa te inconjori de oameni frumosi, de lucruri care iti aduc bucurie sau orice iti schimba parerea.

| EliLeli a răspuns:

Nici tiriplecii nu te prea halesc. Esti liber sa te duci pe planeta ta daca nu-ti place.