| Alexandra101010 a întrebat:

Nu cred ca e buna categorie. da fie! Voii credeti ca in 2012 vine Sfarsitul Lumii? eu nu stiu ce sa cred. DUpa ce am vazut Asta http://www.youtube.com/watch?v=-JOG-AhCxXE si daca va uitati si la partea doua.cred ca cei care nu cred vor crede. Uitativa si spuneti-mi si parere aveti.Eu sunt speriata nu stiu ce sa spun.Va rog sfaturii Parerii spuneti-mi ce stiti despre sfarsit!? Multumesck!

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Dar spune-mi si mie o dovada...una concreta ca o sa vina sfarsitul lumii in 2012 si eu te cred!
omul are un talent incredibil sa isi prezice sfarsitul ...si din fericire nu o nimereste niciodata!

| Tiffany89 a răspuns:

Doar Dumnezeu stie ce se va intampla in 2012. :-s
Uita-te la filmul 2012.E foarte fainwinkingMerita vazut.

| 勒兹万 a răspuns:

Nu vine nici un sfarsit stai linistit, intr-o vreme auzeam ca vine in 2036, dar gandeste-te cum sa mai vina sfarsitul lumii si in 2036 daca tu mori in 2012? eu nu cred nimic

| WeLLy_5149 a răspuns:

Eu nu cred ca va fi sfirsitul lumii... citeste Apocalipsa din Biblie, si vei vedea ca in Biblie nu e scris cind anume va fi sfirsitul lumii, si nimeni nustie cind va fi, doar Dumnezeu...

| Biancaify a răspuns:

Da` nu trebuia sa fie in 21 la 1 noaptea?rolling on the floor)) ca asa o calculat nu stiu ce desteptirolling on the floor) las` tu vezi-ti de viata. nu credein bazaconiile asteaoh go on nu merita...las` ca vezi ca vine si 2012 si nu se va intampla nimicahappy

| IoNuTzZ_4805 a răspuns:

Pai oamenii de stiinta.cares prosti, ei in loc sa se bucure de viata lor parca abia il asteaptalaughing