| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca in 2012 vine sfarsitul lumii?

Răspuns Câştigător
| laviii a răspuns:

Nu. numai Dumnezeu stie cand vine sfarsitul. chestia cu 2012 e doar o vorba spusa`n vant aiurea. :*

11 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Nimeni nu stie acest lucru

| Isabelamaria21 a răspuns:

Păi nu ştii ce să mai crezi...
Eu cred că voi afla atunci dacă va veni sau nu.

| kyty_2929 a răspuns:

Frate nimeni nu ghiceste viitorul pana nici vrajitoarele dumnezeu stie ce se va intampla cu noi

app stici ca in 2013 pastele e pe 5mai?

| LoveMe_1523 a răspuns:

Sincer eu nu cred... dupa parerea mea este un fel de metafora pentru a speria poporul...

| BaddieBae a răspuns:

Stii care-i faza? Astia zic ca (,) calendarul mayas se termina in 2012. Poi normal,poate mayasii nu au mai avut hartie ca sa mai fac alt calendar.
Vorbind serios,asta e doar de propaganda,ca sa sperie oamenii creduli.Poi cum sa stie un cutarescu atunci cand vine sfarsitul lumii? Sa fim seriosi,doar Dumnezeu stie.El a creat-o, El o distruge.
As putea foarte bine sa ma duc la OTV, sa-i zic lui Diaconescu (,) ca am vazut eu in steaua din partea stanga e cerului ca vine sfarsitul lumii si as baga frica in oamenii care se uita.Plus ca i-as face si audienta lui Diaconescu.Sunt sigura ca s-ar gasi cativa care sa ma creada.laughing

| dolly_2106 a răspuns:

Buna.eu nu cred.

| nucă a răspuns:

Nu,nu exista sfarsitul lumii.

| Arctic a răspuns:

Nu... am vazut acum cateva zile un astrolog renumit care zicea ca nu se intampla nimc ca au mai fost alinieri si inainte... Calendaru maias trebuia sa se termine odata si odata nu?

| Baddboy a răspuns:

Nu vineeeee.

| IuliaIB a răspuns:

Nu tongue eu cred ca asa ceva sunt doar prostii...din punctul meu de vedere, specialistii poate pot sa calculeze daca va fi cutremur sau ceva de genul asta, dar sf lumii in nici un caz. sigur sunt alarme false ca si in anii trecuti. Poi, daca toate alarmele ar fi fost adevarate, acum am fi trebuit sa fim deja mortilaughing

| AJUTORI a răspuns:

Sincer nimeni nu stie ca asa au spus oamenii de stiinta mai demult ca vine sfarsitul lumii si uite ca acum suntem aici.