| alecsutza12 a întrebat:

Ce credeti: vine sfarsitul lumii in 2012?

3 răspunsuri:
| AnaEindragostita a răspuns:

Depinde in biblie scrii ca va veni in 2000 si ceva acum nu stiu

| Shinen a răspuns:

Buna, Alecsutza!
Eu nu cred ca vine sfarsitul lumii in 2012. Pana la urma, numai Dumnezeu poate sti cand va fi sfarsitul lumii si numai El poate decide.
Daca crezi cu adevarat in Dumnezeu, nu ar trebui sa crezi ca vine sfarsitul lumii in 2012. Asa spun oamenii.

Succes! Pa-pa!

| TeO_3022 a răspuns:

Acum vorbesc in numele stiintei. deci se spune ca in 2012 se vor alinia planetele(un fenomen supranatural si rar). doar s-au mai aliniat planetele dar acum se spune ca se vor alinia chiar in mijlocul galaxiei si va fi o forta magnetica imensa care va determina ruperea(stricarea gravitatiei)si de aceea planetele se vor prabusii una intr-alta si cam atat.acunm nu stim ce va fi dar in biblie scrie ca in anul 2000 si ceva va fi apocalipsa aceea si noi nu trebuie sa ne luam dupa un film stupid...(chiar daca l-am vazut)fie ce o fi...
PS:se spunea ceva de rachete nucleare