| raissa a întrebat:

Credeti ca vine sfarsitul lumii in 2012? abia am vazut profetiile lui nostradamus si. nu stiu ce sa mai credhappy

Răspuns Câştigător
| Peto a răspuns:

Parerea mea ca numai Dumnezeu stie cand mori. e adevarat ca tot ce o zis ii adevarat cu criza si ploile. acum o sa vedem insa eu sincer nu cred in asa ceva. :*

3 răspunsuri:
| cosima11 a răspuns:

Crezi in Dumnezeu? atunci, lasa`l pe nostradamus deopartewinking

| Cristary a răspuns:

Nimeni nu stie. Eu zic sa asteptam pana atunci, nu crezi? happy

| necunoscutul a răspuns:

Biblia spune ca, dupa ce se va lepada lumea de credinta va aparea antihristul, si lumea va purta un cip cu numar electronic cu el va putea sa cumpere si sa vinda, numarul de cod al cipului este 666, de atunci nu va mai fi mult, pina la sfirsit.