| cOPPY a întrebat:

Ce credeti in 2012 vine sfarsitul lumiisad

14 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Poate ca mayasii numai aveau hartie sa continuielaughing
Eu, ...pai nu prea cred.imi este frica dar cred in D-zeu asa ca... daca vine sau nu ne resemnamsad
Dar totusi unii spun pe la tv ca ar venii in 2016, altii ca acel calendar arata ca peste 100 de ani si oamenii nu au inteles ce scria acolo.

| alin a răspuns:

Asteptam si vedem atuncea daca vine sau nu...eu sper sa ma prinda macar intr-un barbig grin

| Ancutzica_1406 a răspuns:

Nu!
sunt doar prostii nu stiu cum sa faca alti reting happy si mai inveteaza ceva nimeni nu stie!
si in biblie scria ca, cand era Iisus pe pamant l-a intrebat
cineva de sfarsitul lumii iar el i-a raspuns
Nimeni nu stie nici fiul doar tatal!
sper ca te-am ajutat!
Nu-ti face griji!

| DraPraaHaarp a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floortare faza astalaughing iti rasp singura la intrebarioh go on

Daplove struck va veni km a venit si in 2000laughing

| dulkika a răspuns:

Nu, nu va veni sunt doar prostii. Oricum profesoara mea de religie a zis ca sfarsitul lumii e un lucru foarte bun.Atunci vom straluci toti oamenii si va fi o lume noua pentru toti. Sper ca te-am putut ajuta si noroc in continuare!

| ruxi a răspuns:

Nu sunt multi care castiga bani dupa acest zvon

| EuPaulA a răspuns:

Lumea spune ca calendarul mayasilor se termina pe 21. 12. 2012, dar civilizatia mayasilor a fost stapanita rapid...deci nu am mai putut continua calandarulhappy

| DrugFree a răspuns:

Nu, aiureri, daca te intereseaza, trebuia sa murim de 5 ori cu prezicerile lor,, geniale", asa ca va fi un an fara,, chestii apocaliptice " Numai bine! P. S: nu crede in prostiile de la otv si de la tv, au spus o data ca vin extraterestri, si am stat toata noaptea sa ma uit daca vin! laughing deci nu iti face grij

| InGeRaS_7597 a răspuns:

Nu, nu cred pentru ca nimeni nu poate prezice viitorul. Exemplu:Au fost multe stiri si multe preziceri ca in 2006 va fi sfarsitul lumii.Si te rog sa nu crezi in aceste prosti. Te-am pupat :*

| cOPPY explică:

Nus de acord cu tine

| cOPPY explică:

Da va venu greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lumea ar putea fi lovita de un asteroid chiar acum. si totul ar fi gata in cateva secunde. dc va faceti griji cu 2012-ul?

| Sarah_8522 a răspuns:

Nu prea cred ca sfrsitul lumii va fi in 2012.Asa ceva aproape nu crede nimeni. >Da si 2012 va trece incurand! nu s-e intmpla nimic!

| ritterniki a răspuns:

Vrajeala ca si 2ooo