| TeoPT a întrebat:

(nu e o întrebare)

Pentru cei care au terminat clasa a VIII-a și vin pe aici cu întrebări de genul "Cine e boboc în nu știu care liceu". Dacă vă doriți atât de mult să vă cunoașteți colegii dinainte, vând un pont.

Intrați pe http://admitere.edu.ro/2011/, alegeți județul, căutați-vă pe listă și dați click pe clasa unde ați fost repartizați. Va apărea o listă cu elevii din această clasă. Căutați-le numele pe rețele de socializare precum Facebook și puteți să le luați ID-ul de mess și să îi cunoașteți.

Nu am vândut cine știe ce pont, este o chestie logică, însă mă enervează întrebările de genul ăla, fiindcă umplu site-ul fără rost. Înțelegeți că nu mai trebuie să îngreunăm mersul site-ului, pentru că vor apărea și alte probleme tehnice pe lângă cele existente, și altele, și altele, și tot așa.

Voi posta acest text și la următoarele întrebări despre boboci în licee, poate băgați la cap într-un final și nu mai postați.

În plus, probabilitatea să vă găsiți viitorii colegi pe TPU este mică, ceea ce înseamnă că aceste întrebări sunt destul de inutile, cu alte cuvinte, site-ul este umplut INUTIL.

Mersi că ați citit până aici.

9 răspunsuri:
| TeoPT explică:

@Anna
Pe Facebook mulți își scriu numele adevărat. Încă nu a fost umplut de cocalari în așa hal ca HI5.
@chocovanilla
Tu n-ai înțeles care e problema? Nu că aș avea eu ceva, ci că vom suferi toți 200.000 de pe urma îngreunării excesive a site-ului.

Baftă

| pwp a răspuns:

Da,chiar ai dreptate!
dar cum sa dam pe scoala unde am fost repartizati?
nu inteleg...

| aliceinchains a răspuns:

Așa e, sunt de aceiași părere, și pe mine mă scot din sărite întrebările astea, nu cred că or să înceteze prea curând, cel puțin până nu începe școala.

| znstr a răspuns:

Ma scuzi. Poate par prea 'ghimpe-n talpa' ca zic asta, da' cu agitatia asta, am dat de 2 bobocei din liceu meu. + de asta, care e problema? Pe site asta sunt peste 200.000 de persoane si fiecare are dreptul sa-si puna intrebarea atata timp cat nu e legata de teme,dat voturi,reclama la alte site-uri si alte d-astea. Ai dreptate, n-ai vandut un pont. E o chestie logica, dar e foarte putin probabil sa si nimeresti persoana potrivita pe Facebook/hi5.happy Poti da peste diverse alte persoane,care,posibil, au acelasi nume cu viitorul coleg din liceu si la fel de posibil este sa nu-si treaca numele complet,ci doar un diminutiv sau porecla. happy
Tu ne bagi basmu',ca multi altii,ca e umplut INUTIL site-ul cu intrebari de genul 'la ce liceu sunteti,sunteti boboci?'. Nu tu administrezi site-ul, nu tu l-ai creat, asa ca ai putea si tu sa incetezi ca mai postezi raspunsuri d-astea care nu-si au rostul. big grin
A.si inca o chestie, nimeni nu te pune sa dai click pe intrebarile alea referitoare la admitere, licee si boboci laughing. Cu placerewave

| Anna_9116 a răspuns:

Si sa-ti spun eu tie altceva...
putini isi mai pun numele real pe facebook.winking deci daca sa zicem ca pe cineva cheama popescu alexandra, da? crezi ca daca bag eu acolo in bara de search de la facebook imi va aparea mie popescu alexandra asta pe care o caut eu?! slabe sanse...winking
ca. tu ai zis "de ex facebook" pai ok... hai sa o luam asa, pe hi5straight face nimeni nu isi pune numele adv... iar pe alte site-uri de socializare nu prea stau multiwinking
deci in concluzie ai scris atata degeabawinking
btw ca te doare pe tine ca bobocii sunt nerabdatori sa-si cunoasca noii colegi?!smug

| Narcis196 a răspuns:

Ai dreptate sunt si eu boboc dar n-am pus intrebarile astea chiar daca am vazut pana acum vreo 7 dar cred ca sunt mai multe, si eu i-am cautat pe facebook si le-am luat id-urile asa e cel mai usor nu aici unde se ingreuneaza mersul site-ului ca nici nu mai poti sa dai fuda sau vot

| Rawr_2309 a răspuns:

Imi place cum gandesti ( :
Mai ales ca TPU de ceva timp are probleme dese. sad
Sper sa inteleaga micii bobocei.batting eyelashes
Bun pont.
Te sustin! kiss

| LotusRadioactiv a răspuns:

Wow, ce tareeeeee

| sherlynjb a răspuns:

Mda...si eu am scris o intrebare de asta stupida acum vreo saptamana si intr-un final am vazut ca nu raspunde nimeni asa ca am facut exact ce ai spus tu mai sus...doar nu era sa stau cu maineile in san si sa astept mult si binewinking