| Dia0104 a întrebat:

Nu inteleg?! De ce unele fete sunt atit de fatarnice si nu pot sa fie prietene adevarate? De ce sunt atit de "nesimtite" cind e vorba de un baiat? Si pina la urma se dovedesc ca ele sa fie cele destepte si drepte! Astept pareri!

3 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Scuză-mă că-ţi spun, dar eşti cam ipocrită.Tu încă crezi în prietenie adevărată?
Gândeşte-te că mereu e vorba de un conflict de interese, şi nu te mai încrede în oricine, că tu ai de pierdut.

| Dia0104 explică (pentru Holocaust):

Asta e problema! Am avut toata increderea in prietenele mele si chiar a fost dureros cind am aflat adevarata lor fata!

| anca29 a răspuns:

Pentru acele fete se aplica "In dragoste si in razboi totul e permis"