| calmicion a întrebat:

Nu vede bine decit cu inima. cum intelegeti?

Răspuns Câştigător
| neekole a răspuns:

Tu ceri sa iti comentam afirmatia aceea:"nu vede bine decat cu inima"?
Raspuns: Unii oameni fac lucruri impulsive fara sa le gandeasca inainte de a actiona. Asta inseamna sa gandesti cu inima. Alti oameni sunt foarte optimisti(cam prea enervanti dupa mine)si vad lucrurile dragute roz si pufoasehappy. Acesti oameni sunt cei care vad cu inima. Sper ca m-am facut inteleasa. Funda?

| calmicion explică (pentru neekole):

Mersi.mult. dac mai ai pareri mai scrie

| calmicion explică (pentru neekole):

Iti multumesc mult

3 răspunsuri:
| unconnected a răspuns:

Sentimentele sunt cele mai sincere lucruri(daca le putem zice asa) pe care le putem''vedea'' cu adevarat.happy