| reginutza a întrebat:

O intrebare happy ce este ala orgasm vreau sa stiu si eu totul imi ziceti si mie si inca una atunci cand faci dragoste prima oara si te dezbraci in fata unui baiat iti este rusine normal trebuie neaparat sa te dezbraci de tot adica goala pusca happy happy happy

2 răspunsuri:
| هوراس a răspuns:

Orgasmul este momentul maxim de excitație sexuală, nu are de ce să îți fie rușine happy

| zyrex a răspuns:

1. Orgasmul e momentul de excitatie cel mai mare
2. Da, trebuie sa fii goala pusca, si nu are de ce sa fii timida, ca doar e iubitul tau nu?