| katalinakarina a întrebat:

Vreau si eu cat mai multe detalii (fara panarama) despre cum este prima oara cand faci dragoste cu un baiat. funda

10 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Iti spun mai bine din propria experienta.Am incercat intr o zi..chiar daca mi-a facut ceva frumos nu am putut sa o fac din cauza durerii, data viitoare la fel, nu am putut. Abia la a 3a incercare am reusit..Doare foarte rau si ori iti curge sange ori nu. Iubitul meu m facut sa m simt foarte bine dar eu m gandeam numai la DURERE.Mi-a curs sange de 2 ori dar dupa act..am simtit ceva o singura data ca s rupt de acolo si aia a fost dar a mai durut o sapt 2 pana sa se rupa absolut tot si mie una mi a curs sange pana mi s rupt de tot si km o luna nu m am simtit chiar asa bine.simteam usturime...sad ..Ai mare grija cu cine o faci daca vrei sa o faci acum ca nu toti meritawinking

Răspuns utilizator avertizat
| PurceluAtomic a răspuns:

De regula doare. Bine, ca depinde si de cat este de dotat partenerul tau dar in principiu doare.

| theona13 a răspuns:

Depinde si de baiat acum. daca te ia incetisorul tu te vei relaxa si binenteles nu vei mai simti asa acut durerea. o sa te doara un pic. sau nu. iti poate veni ciclu imediat dupa sau in urmatoarele zile. depinde de organismul tau. nu te speria ca nu vei simtio durere ca si cand te ar taia cineva cu un cutit. vei simti o durere ceva de genul ca si cand iti vine ciclu si te doare burta de iti vine sa urci pe pereti. o durere ca acea dar care va tine cateva secunde binenteles daca baiatul nu va insista. daca te va durea in continuare dupa penetrare ar trebui sa se opreasca ca sa tu sperii big grin

| Cippri a răspuns:

Incepe sa-ti placa!laughing

| Michiii a răspuns:

Hai maa... Nu mai speriati fetitahee heewinking!

| Mihai_Shearer_1993 a răspuns:

Sincer ti-asi raspunde dar cand am facut-o eu prima oara eram in stare de ebrietate, deci...

| shiraia a răspuns:

O speriati aiurea...depinde katalina de la fata la fata happy pe mine una nu m-a durut absolut DELOC. nici sange nu mi-a curs nici nimic.Si eu eram ingrijorata deoarece peste tot citeam ca te doare ingrozitor...dar am avut noroc. Poate si tu vei avea asa ca nu iti faci griji:*